Nacházíte se:  Klenotnictví Dušák

Vážené dámy, vážení pánové!

Katalog Dušák 2011Katalog novinek Klenotnictví Dušák.

Vážení a milí zákazníci, naši přátelé!

Jak ten čas letí vidíme nejlépe na svých dětech a na opětovných přípravách našeho každoročního katalogu Klenotnictví Dušák. Po roce jej opět plníme tím nezajímavějším, co nabízí švýcarský hodinářský a šperkařský průmysl.

A opět jsme na veletrzích v Ženevě a Basileji byli okouzleni krásou, hodinářským umem a oslnivou precizností. Prostřednictvím následujících stránek, nám prosím dovolte, vás tímto světem novinek provézt. A ještě než se pustíte do pečlivého prohlížení jednotlivých modelů, studování jejich komplikací a porovnávání, pro vás těch nejzajímavějších kousků, možná se zastavíte a začtete do skutečných lidských příběhů našich kolegů, bez kterých by naše rodinná firma nebyla tím čím je. Stroje, byť nadmíru okouzlující, téměř dokonalé a úžasné, jsou nakonec však jen pouhé stroje. Lidé, to je život, to je obchod, lidé tvoří obraz naší rodinné firmy. Tímto vydáním bychom vám je rádi představili. Vážíme si jejich práce, jejich úsilí a lásky k hodinovým strojům.

Markéta Dušáková Zdeněk Kverka

S rodinou

Nikola, Julie, Agáta, Marína


Pokud byste měli zájem o tištěnou podobu katalogu, zašlete nám prosím vaši poštovní adresu, doručíme vám jej do tří pracovních dnů.


Soubory ke stažení

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace