Nacházíte se:  Klenotnictví Dušák

Aktuality

OMEGA Constellation Pluma

18. 02. 2015

Korálově růžový číselník přibližuje bezstarostné letní dny

OMEGA Constellation Pluma, letos dostanou nový perleťový číselník. Řada Constellation je po desetiletí oceňována pro svůj elegantní zdrženlivý vzhled a jeho propojení s průlomovými technologiemi. V loňském roce OMEGA představila kolekci Constellation Pluma, řadu hodinek s charakteristickým designem perleťových číselníků. Tyto sofistikované hodinky přejaly své jméno z latinského slova pro pírko, čemuž napovídá jejich něžný vzhled a jemné tvary.

constellation_pluma_2.jpg

Letošní představenou novinkou je varianta s korálově růžovým číselníkem, jež evokuje teplé sluneční paprsky a bezstarostné letní dny. Verze o průměru 27 mm je podobně jako její menší varianta dekorována 11 diamanty v hodinových indexech z 18kt. zlata a jemnými vlnkami na číselníku. Leštěné fasetované ručky jsou taktéž z 18kt. zlata a díky bílé výplni Super-LumiNova na nich bude čas vidět stejně dobře při východu jako po západu slunce.

Zatímco 32 diamantů zasazených do lunety z 18kt. červeného zlata dotváří výslednou působivost těchto dámských hodinek, o přesný chod se postará Co-Axiální kalibr OMEGA 8520. Pouzdro hodinek Constellation Pluma plynule navazuje na náramek, jež je tvořen střídáním broušených ocelových článků a leštěných spojek z 18kt. zlata. Mechanické srdce hodinek je možné obdivovat skrz průhled ze safírového skla na zadní straně a jeho přesnost a spolehlivost je stvrzena 4letou zárukou.

constellation_pluma_1.jpg

Zpět

Archiv aktualit