Nacházíte se:  Klenotnictví Dušák

O firmě Dušák

Klenotnictví Dušák v samém centru Prahy se již řadu let specializuje na prodej náramkových hodinek renomovaných švýcarských značek a luxusních šperků předních světových designérů. Firma byla založena v roce 1992 Miroslavem Dušákem, kdy byl v prostorách Kolowratského paláce otevřen první obchod. V roce 1994 došlo k první velké změně, kdy se hodinářský servis přesunul do nově zrekonstruovaného butiku na Příkopě a stal se autorizovaným servisním střediskem firmy Omega v České republice. O dva roky později byla původní plocha rozšířena na dvojnásobek a s novými prostory se znovu rozšířila i nabídka exkluzivních značek. V současné době sortiment obsahuje přes třicet renomovaných, převážně švýcarských značek hodinek a nedílnou součástí nabídky jsou i briliantové šperky předních zahraničních i českých výrobců. Navíc firma poskytuje záruční a pozáruční servis značky Breguet, Blanpain, Omega, IWC, Rado, Breitling a Zenith.

V druhé polovině roku 2000 převzala vedení firmy dcera Miroslava Dušáka – Markéta s manželem, Zdeňkem Kverkou, kteří pokračují v tradicích a nenápadně je prolínají  s novými koncepty. V listopadu 2008 vstoupila firma, současně s otevřením nové prodejny v obchodním centru Arkády Pankrác, do nové fáze rozvoje firmy. Ta se  vyznačuje novým logem a jednotnou vizuální komunikací. Prodejna v tomto obchodním centru nabízí výrobky patnácti renomovaných hodinářských - převážně švýcarských - značek, mezi nimiž je například Breitling, Omega, Rado nebo Montblanc.

Portfolio nabídky Klenotnictví Dušák  je tvořeno značkami: Breguet, Blancpain, Jaquet Droz , Jaeger-LeCoultre, Omega, Breitling,  Breitling for Bentley, IWC,  Zenith, Ulysse Nardin, Rado, Chopard, Bulgari, Piaget, Tamara Comolli, U-boat, Tag Heuer, Longines, Maurice Lacroix, Fortis, Frederique Constant, Tissot, Mont Blanc,  Erwin Sattler, Buben & Zoerweg, Underwood a Swiss Kubik. Novinkou roku 2010 bylo zařazení dvou renomovaných značek do nabídky a těmi jsou: švýcarská hodinářská legenda Jaeger LeCoutre a šperkařská značka Tamara Comolli.

Klenotnictví Dušák se dále drží motta: a dokazuje, že vysoká kvalita a exkluzivita jsou u nich vždy na prvním místě. Co se rozhodně nezměnilo je úcta k tradici rodinné firmy a osobitý přístup k zákazníkům.

"VÝJIMEČNÝ OBCHOD PRO VÝJIMEČNÉ LIDI"


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace