NOVELTY WEEK 2019

09. 05. 2019

Představení novinek 2019

Nenechte si ujít letošní NOVELTY WEEK, určen na termín od 14 do 17.5. Přineseme Vám malou ochutnávku toho, co bylo k vidění na TTM Curych, SIHH Ženeva a Baselworld Basilej. 

Budete mít jedinečnou příležitost nechat si představit novinky pro nás speciálně dovezené a vyzkoušet si, jak právě Vám by ladily. Kromě toho máme samozřejmě připravené i na prodejně nové „kousky“ např.  od značky IWC, Jaquet Droz, Breguet, NOMOS Glashϋtte a RADO.

Těšit se můžete na novinky od Jeager-LeCoultre:  Rendez-Vous Moon, MASTER ULTRA THIN nebo nové modely Reverso. Od Ulysse Nardin představíme novou kolekci FREAK X a SKELETON X.  Breitling přichystal novou kolekci Premier B01 Bentley British Racing Green a Superocean Heritage II Chronograph 44 Blacksteel Outerknown. TAGHeuer s novinkou Autavia a Zenith přiveze kolekce Defy Inventor, Defy Classic Ceramic, Defy 21 Carbon a Pilot Type 20 Extra Special Adventure.

Samozřejmě nezapomínáme ani na ženy. Letošní jaro jim rozhodně patří díky nové kolekci Constellation Manhattan značky OMEGA, ale i Chopard či Tamara Comolli pro ně mají v nabídce nové skvosty.

Máte-li zájem o privátní prezentaci novinek, laskavě Vás žádáme o objednání se předem u zástupců naší prodejny Klenotnictví Dušák, 

Na Příkopě 17, Praha 1.

Tel.: + 420 222 318 811

GSM: +420 736 630 133

E-mail: prodejna@dusak.cz


Těšíme se na Vás!

 

Fotogalerie

Zpět na přehled aktualit

Najdete nás v centru Prahy

Novinky Dušák až do vašeho e-mailu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace