Katalog novinek Klenotnictví Dušák

VÁŽENÍ A MILÍ ZÁKAZNÍCI,

právě držíte v rukou aktuální katalog Dušák, který vás provede novinkami letošního roku. Najdete v něm téměř tři sta modelů hodinek, ke stovce šperků a nabídku padesáti hodin a doplňků. Ale to není zdaleka všechno, co jsme si pro vás připravili. V našich třech prodejnách – butiku Omega, Klenotnictví Dušák v Arkádách a Na Příkopě – vás čekají naleštěné vitríny plné těch nejzajímavějších hodinářských a klenotnických počinů současnosti. Z celkem třiceti dvou značek, které u nás najdete, nebude snadné si vybrat. Ale nemusíte se bát, našich čtrnáct prodavačů je dokonale proškolených, a navíc jsou to profesionálové na slovo vzatí a rádi vám poradí. Největší letošní výzvou pro nás byla přestavba vlajkové lodi – prodejny Klenotnictví Dušák Na Příkopě. Přijďte se k nám podívat, rozhodně je na co. Designový interiér na ploše 220 m2 nabízí mimo jiné devět shop-in-shopů, svůj významný prostor získaly značky jako Breguet, Chopard, Ulysse Nardin, IWC, Rado a další.

Děkujeme vám za dosavadní přízeň a budeme se těšit, že nás letos, ale i v příštím roce, kdy oslavíme 25 let značky Dušák, poctíte svou návštěvou. Jen díky vám můžeme být jedničkou na trhu.

Zdeněk Kverka a Markéta Dušáková

 

Pokud byste měli zájem o tištěnou podobu katalogu, zašlete nám prosím vaši poštovní adresu, doručíme vám jej do tří pracovních dnů.

Najdete nás v centru Prahy

Novinky Dušák až do vašeho e-mailu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace